İstanbul Ferforje

Temiz ve estetik bir yapı için el ele parolasıyla yola çıkan Ferforje imalatı ve uygulaması ile uzun yıllar sektörde çeşitli metal ürünleri ile piyasada bulunmaktadır.

    Bu uzun maraton 2000 yılında başlamış olup ,günümüzde de uzman kadromuzla devam etmektedir. Profesyonel anlayış ile kadromuzu sürekli güncel tutarak tecrübe içerisinde çalışmalarınız sürdürmüştür. Kuruluşundan bu yana özverili bir şekilde ülkenin çevre estetiği ve düzeni için önemli tasarım, proje ve imalatlarla hizmet vermektedir.

      Üretimimizi yeni teknolojiye sahip makineler, tecrübeli bir teknik kadro ve personelimizle gerçekleştirmekte ve en iyi sonuçları almaktayız. Kuruluşumuzdan beri hedefimiz; kaliteli ürünleri üretip satmaktadır. Ürünlerimiz yerel yönetimlere, resmi kurumlara, toplu konutlara sunmakta olup 2 yıl süreyle de garanti kapsamı altındadır. Yurt çapında hizmet vermekte olan kuruluşumuz her geçen gün biraz daha büyüyerek kendi alanında önemli bir yer kazanarak bu sektörde kendini ispat etmiştir. Şunu önemle belirtmek gerekirse İstanbul Ferforje şirketi tecrübeli, deneyimli ve bilgili kadrosuyla geleceğe emin adımlarla yürüyüp büyümeye ve siz müşterilerimize en iyi kalitedeki ürünlerimizi, çeşitlerini çoğaltarak sunmaya devam etmektedir.